У ТЕРНОПОЛІ СТАРТУВАВ ЩОРІЧНИЙ ЗАХІД "ДЕНЬ ДІАЛОГУ З ВЛАДОЮ"

24 вересня 2019 року у м. Тернополі розпочався щорічний захід – «День діалогу з владою», який, за підтримки USAID, реалізує Асоціація міст України. Серед учасників - голови міст та громад з усієї України, Президент АМУ, Прем’єр-міністр України та міністри, народні депутати України, представники профільних урядових структур та парламенту. Участь в даному заході також взяли селищний голова Роман Мацелюх та юрисконсульт селищної ради – Тарас Кінаш. Цьогорічний День Діалогу було присвячено обговоренню результатів та викликів реформи місцевого самоврядування, бюджетного забезпечення територіальних громад, впровадження секторальних реформ, а також прийняттю нормативно-правової бази у сфері житлово-комунального господарства та містобудування.