Відбулося засідання Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування

15 слистопада 2018 року о 12 30 год., в ході підготовки до чергової сесії селищної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування, яке провів голова комісії - депутат Микола Геличак. Під час роботи комісії розглянуто шість питань порядку денного - заяви і звернення громадян та землевпорядної документації відведення земельних ділянок. У роботі комісії  активну участь прийняли селищний голова Роман Мацелюх, замлевпорядник Галина Мішанець, секретар ради Тамара Матвєєва, юрисконсульт Тарас Кінаш. За результатами роботи комісії, всі питання порядку денного підтримано одноголосно.