Відбувся семінар-практикум Тернопільського РВ АМУ

У середу, 01 березня у м. Тернопіль відбувся семінар-практикум Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України на тему: «Практика застосування антикорупційного законодавства. Електронна система декларування доходів», модератором якого виступив Войціховський Олександр Богданович, головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області. Активну участь у вище зазначеному заході взяли секретар Великобірківської селищної ради Матвєєва Т.І. та юрисконсульт Великобірківської селищної ради Кінаш Т.В.

Порядок денний семінару складався з наступних питань:

-   особливості застосування антикорупційного законодавства до посадових осіб органів місцевого самоврядування;

-      електронна декларація: практичні та технологічні аспекти її заповнення;

-     відповідальність посадових осіб органів місцевого самоврядування за порушення вимог фінансового контролю;

-      запитання-відповіді.