Відбулося засідання Постійної комісії з питань екології, благоустрою та житлово-комунального господарство

Дата: 01.08.2017 20:15

Вчора, 31 липня 2017 року,  голова Постійної комісії з питань екології, благоустрою та житлово-комунального господарства, депутат селищної ради, Петро Стрельцов провів чергове засідання комісії. В роботі комісії також взяли участь селищний голова Роман Мацелюх, секретар ради Тамара Матвєєва, юрисконсульт Тарас Кінаш. На засіданні комісії розглядалися питання  капітального ремонту аварійного даху селищного будинку культури, реконструкції даху будівлі Великобірківської ЗОШ I-III ст. - гімназії ім. С. Балея, корпусу музичної школи і будинку творчості школяра. За результатами роботи комісії, надано висновки та рекомендації до змісту питань порядку денного сесії ради та підготовлено проекти рішень..