Відбулося засідання Постійної комісії з питань екології, благоустрою та житлово-комунального господарство

18 лютого 2019 року, голова Постійної комісії з питань екології, благоустрою та житлово-комунального господарства, депутат селищної ради, Петро Стрельцов провів чергове засідання комісії, на якому розглянуто п’ять питань порядку денного. В роботі комісії активну участь прийняли директор КП Великобірківської селищної ради «Добробут» Павло Писаренко, юрисконсульт Тарас Кінаш, секретар ради Тамара Матвєєва. За результатами роботи комісії, надано висновки та рекомендації щодо  вище зазначених питань та підготовлено відповідні проекти рішень до чергової 32 сесії Великобірківської селищної ради.