ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 31СЕСІЇ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

18 грудня 2018 року о 1400 год., під головуванням селищного голови Романа Мацелюха, відбулося чергове пленарне засідання 31 сесії селищної ради, на якій розглянуто 21 питання порядку денного. На сесію прибули і зареструвались10 депутатів із 13 обраних. Депутатами одноголосно підтримано рішення про Великобірківський селищний бюджет на 2019 рік, прийнято одноголосно рішення про продаж земельних ділянок, затверджено  договори і розпорядження укладені та прийняті селищним головою у міжсесійний період, розглянуто ряд земельних питань, заяви громадян, клопотання виконавчого комітету та установ та організацій, інші питання порядку денного. За підсумками роботи сесії, всі рішення було ухвалено більщістю голосів.