ВІДБУЛИСЬ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Сьогодні, 24 січня 2019 року, о 16.00 год. в актовій залі селищної ради відбулись громадські слухання з приводу підвищення перевізниками вартості проїзду приміського автобусного маршруту загального користування Тернопіль - Смиківці - Великі Бірки - Малий Ходачків - Костянтинівка. На громадські слухання прийшли і зареєструвались 38 мешканців Великих Бірок, сільські голови сіл Малий Ходачків і Смиківці. З поважних причин не з'явились на громадські слухання запрошені представники переівзників та Тернопільської райдержадміністрації. В результаті обговорення, учасники громадських слухань одностайно прийняли рішення про проведення повторних слухань з даного питання, в наступний четвер 31 січня, за участю запрошених, що не з'явились, та звернення до голови Тернопільської РДА. Копія рішення громадських слухань буде оприлюднена у встановленому порядку та розміщена на офіційному сайті селищної ради згодом.