Відбулися громадські слухання щодо розроблення детальних планів впорядкування територій земельних ділянок в смт. Великі Бірки

Сьогодні в приміщенні Великобірківської селищної ради відбулося публічне громадське обговорення у формі громадських слухань щодо розроблення детальних планів впорядкування територій земельних ділянок в смт. Великі Бірки, на якому було розглянуто три питання порядку денного. Всього в заході взяло участь п’ятнадцять жителів селища. За результатами обговорення питань, винесених на громадські слухання, рішення прийнято одноголосно.                                                                                                        З переліком питань можна ознайомитись тут.