Відбулося засідання Постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, освіти та культури, соціального захисту населення, медицини та торгівлі

14 червня 2018 року, о 1100 год. у селищній раді відбулося засідання Постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, освіти та культури, соціального захисту населення, медицини та торгівлі, яке провів голова комісії - депутат Віктор Попко. У роботі  комісії  активну участь прийняли селищний голова Роман Мацелюх, секретар ради Тамара Матвєєва, головний бухгалтер селищної ради Оксана Конотопська, спеціаліст-юрисконсульт Тарас Кінаш. Під час засідання розглянуто десять питань порядку денного, винесених на розгляд чергової сесії селищної ради, надано висновки та рекомендації щодо зазначених питань та підготовлено відповідні проекти рішень.