Відбулося засідання Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування

18 червня о 15.00 год., під головуванням депутата селищної ради Геличака М.М., голови комісії, відбулося засідання Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування, на якому було розглянуто сім питань порядку денного, заяви та звернення жителів селища, які надійшли у міжсесійний період.  У засіданні комісії  активну участь прийняли селищний голова Роман Мацелюх, секретар ради Тамара Матвєєва, замлевпорядник Галина Мішанець та спеціаліст-юрисконсульт Тарас Кінаш, жителі селища, заяви та звернення яких розглядались. Після детального вивчення та обговорення питань порядку денного, комісією одноголосно рекомендовано винести зазначені питання на розгляд 34 сесії селищної ради.