Селищна рада визначила виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території смт. Великі Бірки

07 серпня 2017 року, о 1600 год. відбулось засідання Комісії з проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території смт. Великі Бірки.  Участь в роботі комісії взяли 9 з 11 членів комісії. На засіданні комісії також були присутні представники учасників конкурсу, директор Дочірнього підприємства фірма «Альтфатер Тернопіль» - Орденас В.М. та директор Дочірнього підприємства «ЕкотернТранс» - Гевко Б.С.                                                                                                                                                          В порядку денному було розглянуто 2 (дві) конкурсні пропозиції, що надійшли на розгляд комісії – пропозиція ДП «ЕкотернТранс» та ДП фірма «Альтфатер Тернопіль».                                      Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями було перевірено наявність та правильність оформлення документів, передбачених конкурсною документацією. Враховано весь перелік документів поданих учасниками конкурсу за встановленими кваліфікаційними вимогами, що передбачені у конкурсній документації.                                                                                    За результатами оцінювання, конкурсна пропозиція подана учасником конкурсу – ДП фірма «Альтфатер Тернопіль» отримала одноголосне схвалення Комісією та визначена як найбільш економічно вигідна для громади селища Великі Бірки.