НІЧИЯ У НАПРУЖЕНОМУ ПОЄДИНКУ: ФК "ВІКТОРІЯ" смт ВЕЛИКІ БІРКИ - ФК с. ПЛОТИЧА - 1:1

Вчора 11 червня, відбувся черговий футбольний матч 7-го туру, першого кола, вищої ліги, чемпіонату Тернопільського району. На  футбольному полі "Загребля " зустрілись суперники за перші призові місця чемпіонату - лідери вищої ліги   ФК "ВІКТОРІЯ" смт Великі Бірки і ФК с. Плотича. Цього поєдинку з нетерпінням і хвилюванням очікували не тільки у Великих Бірках, але і вболівальники з Плотичі, яких чимало приїхало підтримати  свою команду. Напружена гра обох команд у першому таймі закінчилась з нульовим рахунком. В другому таймі гра ще більше активізувалась і загострилась, рахунок відкрив Микола Когут забивши гол у ворота гостей. Пристрасті у вболівальників з обох сторін  "зашкалювали", арбітр Іван Мандзюк двічі зупиняв гру, аби вони втихомирились  і не заважали футболістам. Нервозність і агресивність вболівальників передалась гравцям на футбольне поле, суддя за період матчу показав 6 жовтих карток гравцям обох команд 2-і великобірківчанам і  4-ри гостям з Плотичі. В кінці другого тайму команда Плотичі все ж таки зрівняла рахунок 1:1. В результаті зіграних матчів великобірківчани лідирують і очолюють турнірну таблицю районного чемпіонату випереджаючи найближчого суперника на одне очко.