Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 13.06.2018 21:10

13 червня  2018  року о 14 00 год. під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 7 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто дванадцять питань порядку денного. Розпочалося засідання із розгляду питання підготовки об’єктів соціальної сфери селища до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років, далі, члени виконкому затвердили заходи: щодо обліку питної води в смт. Великі Бірки, по знищенню борщівника Сосновського на території селищної ради, інші питання порядку денного. Наприкінці засідання були розглянуті заяви громадян,  звернення установ, організацій. Завдяки конструктивній та плідній роботі, всі питання порядку денного були підтримані одноголосно.