Відбулося перше пленарне засідання двадцять другої позачергової сесії селищної ради

Дата: 17.08.2017 21:10

17 серпня 2017 року о 15 00 год. відбулось перше пленарне засідання двадцять другої позачергової сесії Великобірківської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Романа Мацелюха. В роботі сесії взяли участь 11 депутатів із 14 обраних. В порядку денному було розглянуто дев’ять  питань.                                                                                                 У процесі роботи  прийнято рішення щодо виділення коштів селищного бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо реконструкції даху селищного будинку культури; розробку енергетичного паспорта будівлі для робочого проекту «Реконструкція корпусу №2 (заміна вікон) НВК Великобірківської ЗОШ I-III ст. – гімназії ім. С. Балея»; коригування проекту «Реконструкція корпусу музичної школи та будинку творчості школяра».                                 Далі депутати внесли зміни до селищного бюджету на 2017 рік, затвердили прийняті розпорядження та укладені договори селищним головою у міжсесійний  період, розглянули заяви громадян та обговорили інші питання життєдіяльності селища.                                                                  Завдяки конструктивній та плідній роботі, всі питання порядку денного першого пленарного засідання двадцять другої позачергової сесії селищної ради було розглянуто та ухвалено відповідні рішення.