Відбулося засідання Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування

11 червня 2018 року о 17 00 год., в ході підготовки до чергової сесії селищної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування, яке провів голова комісії - депутат Микола Геличак. Під час роботи комісії розглянуто вісім питань порядку денного - заяви і звернення громадян та землевпорядної документації відведення земельних ділянок. У роботі комісії  активну участь прийняли замлевпорядник Галина Мішанець, секретар ради Тамара Матвєєва, спеціаліст-юрисконсульт Тарас Кінаш та запрошені  громадяни - жителі селища, заяви та звернення яких розглядались. За результатами роботи комісії, всі питання порядку денного підтримано одноголосно.