ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 33 СЕСІЇ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 21.03.2019 21:15

21 березня 2019 року о 1700 год., під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання 33 сесії селищної ради, на якій розглянуто 11 питань порядку денного. Присутніми на сесії були 10 депутатів із 13 обраних. Депутатами одноголосно підтримано рішення про внесення змін до селищного бюджету щодо виділення коштів на співфінансування проекту реконструкції НВК Великобірківська ЗОШ I-III ст. – гімназії ім. С. Балея (заміна трубопроводів, обладнання внутрішніх санвузлів, влаштування санвузла та пандуса для мало мобільних груп населення та затверджено кошторисну вартість робіт з поточного ремонту покрівлі будівлі очисної споруди КП «Добробут», погоджено  договори і розпорядження укладені та прийняті селищним головою у міжсесійний період, розглянуто ряд земельних питань, заяви громадян, інші питання порядку денного. В різному, депутатами обговорено ряд важливих питань життєдіяльності селища. За підсумками роботи сесії, всі рішення ухвалено одноголосно.