СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ЗБОРАХ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РВ АМУ

Дата: 06.11.2017 21:23

Сьогодні, 6 листопада відбулись Загальні Збори Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України, участь в яких взяли голова Тернопільського РВ АМУ Сергій Надал, виконавчий директор Тернопільського РВ АМУ Ігор Гірчак та голови міських, сільських та селищних рад Тернопільської області - члени Тернопільського РВ АМУ. На Зборах обговорили ряд важливих питань, що стосуються діяльності органів місцевого самоврядування, зокрема питань формування бюджетів на 2018 рік, виконання делегованих повноважень, взаємовідносин з енергопостачальними компаніями та інші. Наприкінці засідання, обрано делегатів від Тернопільського РВ АМУ, які візьмуть участь у Загальних Зборах Асоціації міст України, що відбудуться 14.11.2017 у м. Києві - Роман Полікровський, Роман Казновецький, Володимир Петлюк, Володимир Музичка, Володимир Шматко, Роман Мацелюх, Олег Кохман, Ярослав Адамів, Людмила Палішка, Павло Лосик.

Посилання на джерело інформації: