На Тернопільщині – передепідемічний період!

Дата: 20.11.2016 21:24

Фото без описуНа Тернопільщині – передепідемічний період, – кажуть фахівці. До регіону наближаються відносно нові штами грипу – Швейцарський і Пхукет. Жителям краю радять вакцинуватися, щоб вберегтися від вірусів.

Щороку в осінньо-зимовий період на грип і ГРВІ хворіють тисячі українців, сотні помирають. Грип може бути дуже підступним, – відзначають лікарі. Відтак нехтувати симптомами хвороби не варто. «Дуже часто люди ставляться до грипу як до звичайної буденної хвороби, нехтуючи небезпекою. Варто відзначити, що до будь-яких негативних симптом у своєму організмі треба ставитися серйозно. Якщо є підвищена температура тіла – це причина, щоб звернутися до лікаря. Сам грип не такий страшний, як його ускладнення – пневмонія, бронхіт, отит, гайморит, міокардит, менінгіт, енцефаліт. Дуже часто, у людей, які перехворіли грипом, загострюються хронічні захворювання. Тому наша порада – максимально берегти свій організм від вірусів. Кращий варіант – це щеплення. Якщо ж людина не хоче щеплюватися, треба регулярно підтримувати свій імунітет вітамінами», – відзначає лікар-епідеміолог відділення Тернопільського міського відділу ДУ «Тернопільський ОЛЦДСЕС» Лариса Гранична. Минулого тижня в області зафіксовано більше тисячі випадків захворювання на ГРВІ. Спостерігається тенденція до збільшення кількості хворих.

(Посилання на джерело: http://www.0352.ua/article/1447986)