ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 27 СЕСІЇ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 14.06.2018 21:34

14 червня 2018 року о 1400 год відбулося чергове засідання 27 сесії селищної ради, на якій розглянуто 19 питань порядку денного. Присутніми на сесії були 10 депутатів із 14 обраних. Робота сесії розпочалась із розгляду та встановлення ставок місцевих податків і зборів на території селищної ради на 2019 рік. Далі, депутатами було погоджено внесення змін до штатного розпису працівників апарату селищної ради та місцевої пожежної охорони, підтримано клопотання КП «Добробут» щодо виділення коштів на придбання матеріалів для обслуговування зовнішнього освітлення в селищі, підтримано зміни до селищного бюджету на 2018 рік у зв’язку з виділенням коштів на виготовлення Генплану смт. Великі Бірки, затверджено  договори і розпорядження укладені та прийняті селищним головою у міжсесійний період, погоджено продовження договору оренди комунального майна громади селища з ТОУ АТ «Ощадбанк», розглянуто ряд земельних питань, заяви громадян, установ та організацій, інші питання порядку денного. В різному, депутатами було обговорено шляхи вирішення проблеми призупинення вивозу твердих побутових відходів з території селища. Завдяки конструктивній та плідній роботі, всі рішення було ухвалено одноголосно.