Відбулося засідання Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування

10 травня 2018 року о 14 00 год., в ході підготовки до чергової сесії селищної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування, яке провів голова комісії - депутат Микола Геличак. Під час роботи комісії розглянуто вісім питань порядку денного, заяви і звернення громадян та землевпорядної документації відведення земельних ділянок. У роботі комісії  активну участь прийняли селищний голова Роман Мацелюх, замлевпорядник Галина Мішанець, секретар ради Тамара Матвєєва, спеціаліст-юрисконсульт Тарас Кінаш та запрошені  громадяни - жителі селища, заяви та звернення яких розглядались. За результатами роботи комісії, всі питання порядку денного підтримано одноголосно.