Жителі селища обговорили перспективу будівництва об'їзної дороги у Великих Бірках

14 грудня 2017 року, о 15.00 год. в залі засідань Великобірківської селищної ради відбулися збори жителів селища — 28-ми власників земельних ділянок,  які за пропозицією Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, шляхом викупу вилучатимуться  для суспільних потреб і використовуватимуться для будівництва об'їзної дороги державного значення. Відрізок дворядної дороги  пролягатиме через територію Великобірківської селищної ради з'єднучи міжнародний автошлях Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка  М12, Е50 і автошлях територіального значення Тернопіль - Скалат - Жванець Т2002.  . Роз'яснення щодо перспективи будівництва такої дороги, процедуру вилучення (викупу) земельних ділянок надав начальник відділу стратегічного планування Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Володимир Боровий. Активну учась в обговоренні зазначеного питання взяли селищний голова Роман Мацелюх, депутат Тернопільської обласної ради Володимир Лісовський. Великобірківська селищна рада надалі активно інформуватиме про реалізацію даного інфраструктурного проекту.