Відбулося засідання Загальних зборів Тернопільського РВ Асоціації міст України та регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування

Селищний голова Роман Мацелюх прийняв активну участь у засіданнях Загальних зборів Тернопільського РВ Асоціації міст України  та  регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування "Про стан формування місцевих бюджетів на 2017 рік", які відбулися  30 листопада 2016 року в м.Тернополі. Присутні обговорили питання впровадження реформи з децентралізації у Тернопільській області та проблемні питання в діяльності об'єднаних територіальних громад. Також, однією з важливих тем, яку обговорили учасники заходу -  це формування місцевих бюджетів на 2017 рік, нововведення у механізмах розподілу коштів між обласним, районними, міськими бюджетами та бюджетами ОТГ, що закладені у проекті Держбюджету на наступний рік. Важливість таких заходів полягають в тому, що вони дозволяють донести проблематику від практиків безпосередньо з місць на рівень прийняття рішень в державі.

Посилання на https://www.facebook.com/roman.matselyukh