ВІДБУЛАСЯ 23 СЕСІЯ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 12.12.2017 22:04

12 грудня 2017 року, під головуванням селищного голови Романа Мацелюха, відбулося чергове засідання 23 сесії селищної ради, на якій розглянуто 25 питань порядку денного. У роботі  сесії взяли участь 10 депутатів із 14 обраних. Засідання розпочалось із внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік. Далі, депутатами було розглянуто та затверджено цільові програми розвитку селища на 2018-2020 роки, затверджено селищний бюджет на 2018 рік, внесено зміни до рішення 20 сесії №389 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Великобірківської селищної ради на 2018 рік», розглянуто ряд земельних питань, заяви громадян, юридичних осіб та організацій, інші питання порядку денного. Завдяки конструктивній та плідній роботі, всі рішення було ухвалено одноголосно.