ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 25.01.2018 22:12

25 січня 2017 року о 14 00 год. під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 9 членів виконкому із 11 осіб загального складу. Загалом розглянуто п'ятнадцять питань порядку денного. Розпочалося засідання із розгляду питання щодо створення історико-краєзнавчого музею селища Великі Бірки, далі, члени виконкому розглянули виконання селищного бюджету за 2017 рік, підвели підсумки роботи із зверненнями громадян у селищній раді та контроль за роботою із зверненнями громадян у підприємствах, установах, організаціях, що знаходяться на території селищної ради за 2017 рік, стан виконавчої дисципліни у селищній раді, погодили акти обстеження демонтованих будівельних матеріалів при реконструкції даху селищного будинку культури, та інші питання порядку денного. Наприкінці засідання були розглянуті заяви громадян, установ, організацій.                                                                                      Завдяки конструктивній та плідній роботі, всі питання порядку денного були підтримані одноголосно.