ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 22 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

20 жовтня 2017 року о 15 00 год. відбулось друге пленарне засідання двадцять другої позачергової сесії Великобірківської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Романа Мацелюха. В роботі сесії взяли участь 11 депутатів із 14 обраних. В порядку денному було розглянуто двадцять одне питання. Робота сесії розпочалась із доповіді головного бухгалтера селищної ради Конотопської О.В. про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2017 року. За підсумками 9 місяців поточного року, селищний бюджет по дохідній частині перевиконано на 114%. Далі, в ході засідання, депутати внесли зміни до селищного бюджету на 2017 рік, затвердили прийняті розпорядження та укладені договори селищним головою у міжсесійний  період, розглянули  ряд земельних питань, заяви громадян та організацій, інші питання життєдіяльності селища.                                                                                                                  Завдяки конструктивній та плідній роботі, всі питання порядку денного  було розглянуто та ухвалено відповідні рішення.