Селищний голова прийняв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

Дата: 25.04.2018 22:49

25 квітня 2018 року о 10 00 год. у великому залі Тернопільської районної державної адміністрації відбулося засідання колегії за участю сільських, селищних голів, голів об'єднаних територіальних громад Тернопільського району. Активну участь у роботі колегії прийняв селищний голова Роман Мацелюх в обговоренні питання стану районної дороги загального користування місцевого значення Товстолуг-Соборне (С201502) що проходить по території 4-ох сільських рад. На засіданні були розглянуті також питання  роботи господарського комплексу району у І кварталі 2018 року; виконання бюджету Тернопільського району та районного бюджету за перший квартал 2018 року; стану автомобільних доріг районного значення та звіт про роботу за 2017 рік, план робіт щодо їх ремонту на 2018 рік; роботи Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інші питання поточної роботи.