У ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ БІЛЯ АГРОПРОМТЕХНІКИ ВІДКРИТО ТА ОСВЯЧЕНО ДИТМАЙДАНЧИК

Дата: 01.06.2017 22:51

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, по вулиці Грушевського 132, відбулося відкриття і освячення нового дитячого майданчика, третього за останні два роки у селищі. Майданчик було освячено, адміністратором парафії Святих верховних апостолів Петра і Павла о. Іваном Яциком. На урочистості, з цієї нагоди, прийшло чимало батьків та дітей, бабусь і дідусів малечі, депутатів селищної ради, мешканців мікрорайону Агропромтехніка, які з нетерпінням чекали цієї події. Як зазначив селищний голова Роман Мацелюх майданчик споруджений завдяки плідній співпраці депутатів селищної ради Павла Злонкевича, Марії Радчук, Петра Стрельцова, Світлани Гаврилюк та небайдужих батьків малечі, зокрема Галини Гайдукевич, Юрія Данікова та багатьох інших жертводавців. Для придбання і встановлення ігрових споруд дитмайданчика керівництвом агрохолдингу "Мрія", що орендує земельні паї великобірківчан, виділено понад 60 тис. грн. Мешканці мікрорайону і доброзичливці доклали чимало зусиль по благоустрою, замовляли техніку та матеріали щоб його територія набула ошатного вигляду. По закінчені урочистостей батьки запросили дітей та гостей за солодкий стіл.