ВІДБУЛАСЯ 19 СЕСІЯ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 27.04.2017 23:05

27 квітня відбулося чергове засідання 19 сесії селищної ради, на порядку денному якої було розглянуто 28 питань. Присутніми на сесії були 9 депутатів із 14 обраних.                                            Перед початком пленарного засідання начальником управління роздрібного бізнесу Тернопільської обласної дирекції ПАТ «Укргазбанк»  Лисобей Т.І. проведена інформативна презентація щодо кредитування проектів відновлювальної енергетики «Теплі кредити».                         Робота  сесії розпочалась із доповіді головного бухгалтера Конотопської О.В. про виконання селищного бюджету за I квартал 2017 року. За підсумками I кварталу поточного року, селищний бюджет  по дохідній частині виконано на 97.9% від запланованого. Депутати також розглянули питання щодо виділення коштів із селищного бюджету для співфінансування інвестиційних проектів, поданих селищною радою на розгляд комісії Державного фонду регіонального розвитку при Тернопільській облдержадміністрації по реконструкції корпусу №2 НВК (заміна вікон) Великобірківської селищної ради ЗОШ I-III ст.-гімназії ім.С.Балея, реконструкції корпусу музичної школи та будинку творчості школяра, затвердили рішення про виділення коштів на оплату робіт по виготовленню проектно-кошторисних документацій по реконструкції покриття будівель комунальної власності громади (селищного будинку культури, адмінбудівлі селищної ради, Великобірківської ЗОШ I-III ст.-гімназії ім. С.Балея) та затвердили фінансування виконаних робіт по капітальному ремонту тротуару по вул. Грушевського смт. Великі Бірки. В ході пленарного засідання прийнято рішення про взяття на баланс селищної ради та передачу в господарське відання об’єктів комунального майна громади селища, розглянуто ряд земельних питань, заяви громадян та організацій, інші питання порядку денного.                              За підсумками розгляду питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.