СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВИЇЗНІЙ КОЛЕГІЇ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

     Сьогодні, о 10 00 год., у залі НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад с.Великі Гаї" Великогаївської сільської ради, розпочала роботу виїзна колегія Тернопільської РДА. В роботі колегії взяли участь сільські, селищні голови, начальники ВОС сільських та селищних рад, старости Великогаївської ОТГ, керівники відділів,управлінь райдержадміністраці і районної ради, представники районної газети „Подільське слово”. В роботі колегії також взяла участь Наталія Зарицька – в.о.начальника управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської облдержадміністрації. На колегії розглядалися питання: 
1. Про проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільського району на 2018 рік.
2. Про виконання бюджету Тернопільського району та районного бюджету за 2017 рік.
3. Про стан використання земель в районі за 2017 рік. 
4. Про підсумки призову на строкову військову службу і відбору кандидатів на військову службу за контрактом у 2017 році та завдання на 2018 рік.
5. Про виконання заходів районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз.
6. Різне.
    По результатах розгляду кожного питання порядку денного головою РДА Похилим О.І. прийнято відповідне розпорядження та дані протокольні доручення підлеглим, рекомендації виконкомам сільських і селещних рад з делегованих повноважень. Після розгляду питань порядку денного, Великогаївський сільський голова Олег Кохман провів презентацію здобутків за два останніх років роботи Великогаївської об'єднаної територіальної громади. Після закінчення колегії РДА всі її учасники взяли участь у мітингу-реквіємі з вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні, що відбулось біля монумента Т. Шевченку у центральному парку села. Учасники мітингу разом з парохом о. Володимиром Хомою здійснили молебень пам'яті Героїв Небесної сотні та вшанували їх пам'ять.

Посилання: http://www.oda.te.gov.ua/ternopilska/ua/news/detail/152475.htm.; 

http://www.oda.te.gov.ua/ternopilska/ua/news/detail/152488.htm.

« повернутися до списку новин

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *