ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ФК "ВІКТОРІЯ"

Сьогодні, на футбольному полі "Загребля " відбувся черговий футбольний матч 6-го туру, першого кола, вищої ліги, чемпіонату Тернопільського району. Великобірківчани приймали гостей - ФК с. Дубівці. Нападники команд старалися зі всіх сил, щоб допомогти своїм партнерам здобути перемогу. Перший тайм закінчився з переконливою перемогою великобірківчан з рахунком 2:0. Перший красень гол, у ворота суперників, забив Вітович Арсен, другий Немо Шелія. У другому таймі гості заставили похвилюватись великобірківських уболівальників забивши один гол. Тренер ФК "Вікторії" Петро Загурський провів кілька замін гравців і небезуспішно, великобірківчани почали активно пресингувати гостей. Мороз Тарас, який вийшов на заміну в кінці другого тайму, остаточно поставив крапку у цьому поєдинку забивши третій гол у ворота гостей на останніх хвилинах матчу. В результаті сьогднішнього і попередніх матчів великобірківчани впевнено лідирують і очолюють турнірну таблицю районного чемпіонату.
   Про результати інших ігор чемпіонату можна дізнатись на офіційному сайті Тернопільської районної федерації футболу: