Укладено Меморандум про співпрацю

Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області, в особі начальника управління Служби МОРАВСЬКОЇ Наталії Степанівни, з однієї сторони, та Великобірківська селищна рада в особі голови КОВЧА Любомира Петровича, з другої сторони, з метою взаємодії та сприянню діяльності між управлінням Служби та територіальною громадою на засадах партнерства, для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в соціальних змінах шляхом підвищення рівня обізнаності громадян у сфері освіти, об’єднання професійних знань та досвіду фахівців у сфері освіти та інформації і комунікацій, розвитку громадянського суспільства, захисту прав та законних інтересів учасників освітнього процесу, реалізації державної політики з питань забезпечення якості освіти та якості освітньої діяльності на території Великобірківської територіальної громади уклали Меморандум про співпрацю.

11:27 01.06.2021

Відбулися громадські слухання щодо розгляду проєкту містобудівної документації: «Генеральний план с. Малий Ходачків», «Генеральний план с.Костянтинівка» Тернопільського району Тернопільської області

14 травня 2021 року о 1100 год. в сесійному залі Великобірківської селищної ради під головуванням селищного голови Любомира Ковча відбулися громадські слухання щодо розгляду проєкту містобудівної документації: «Генеральний план с. Малий Ходачків», «Генеральний план с.Костянтинівка» Тернопільського району Тернопільської області. За результатами розгляду вище зазначеної містобудівної документації, враховано інтереси, зауваження та пропозиції мешканців сіл Малий Ходачків та Костянтинівка.

12:24 20.05.2021

Відбулися громадські слухання щодо розгляду зауважень та пропозицій до документу державного планування: “Генеральний план с. Смиківці Тернопільського району Тернопільської області” та його звіт про стратегічну екологічну оцінку

В п'ятницю, о 1000 год. 14.05.2021 року, в приміщенні Великобірківської селищної ради відбулися громадські слухання щодо розгляду зауважень та пропозицій до документу державного планування: “Генеральний план с. Смиківці Тернопільського району Тернопільської області” та його звіт про стратегічну екологічну оцінку, за результатами якого, вище зазначена документація із зауваженнями та пропозиціями, які були озвучені на слуханнях, була направлена виконавцю проєктних робіт ТОВ "Естер".

11:37 20.05.2021

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Великобірківської селищної ради

12.05.2021 року о 12.00 год., у сесійному залі Великобірківської селищної ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Великобірківської селищної ради, на якому розглянуто три питання порядку денного, а саме: 1. Про можливість громадян виконувати обов'язки опікуна над дитиною. 2. Про надання дозволу неповнолітньому на поділ земельної ділянки. 3. Про надання дозволу неповнолітньому на продаж земельної ділянки для суспільних потреб. За результатами засідання рішення комісії із вище зазначених питань прийнято позитивно та одноголосно.

16:12 12.05.2021