ВЕЛИКОБІРКІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА У ВЛАСНІСТЬ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ

Чергова передача земель  у комунальну власність відбулася 8 грудня 2020 року у приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області. Своїм підписом передачу землі у власність завірили представники п’яти громад Тернопільщини, а саме: Білецької, Васильковецької, Великобірківської, Гримайлівської, Озернянської. Захід відбувся під керівництвом начальника Головного управління Зіновія Безкоровайного. У комунальну власність вищезгаданих об`єднаних громад Головним управлінням сьогодні передано більше як дві тисячі гектарів землі.  Право розпоряджатися ділянками громади набудуть з моменту  державної реєстрації цього права відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

11:42 09.12.2020

Укладено угоду між Великобірківською ОТГ та асоціацією вільної економічної торгівлі між Україною і Канадою "CUFTA"

22 жовтня 2020 року, відбулася надзвичайно важлива подія для нашої Великобірківської територіальної громади.Перед початком сесії Великобірківської селищної ради було підписано угоду між Великобірківською ОТГ та Асоціацією вільної економічної торгівлі між Україною і Канадою "CUFTA". Угода була підписана віцепрезидентом Асоціації Сергієм Міщієм та Великобірківським селищним головою Любомиром Ковчом. Основними завданнями асоціації є реалізація Закону "CUFTA", який дає можливість відкриття для українського виробника ринків збуту своєї продукції у Канаді, залучення інвестицій канадського бізнесу в громаду, що сприятиме створенню спільних підприємств, утворення нових робочих місць, забезпечить нашій громаді розвиток, фінансову стабільність, добробут жителів громади та покращення бізнес-клімату в нашому регіоні.

13:07 23.10.2020

ВЕЛИКОБІРКІВСЬКА СЕЛИЩНА ОТГ ЗАТВЕРДЖЕНА КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ!!!

03 березня 2020 року Кабінет Міністрів України схвалив рішення про визнання спроможними об’єднаних територіальних громад, в тому числі Великобірківської селищної ОТГ. До переліку потрапили 63 ОТГ, які провели перші вибори депутатів та голів у 2019 році (СПИСОК).

14:21 04.03.2020

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

28  січня 2020  року, о 15 00 год., під головуванням селищного голови Любомира Ковча, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. Загалом розглянуто та підтримано одноголосно вісімнадцять питань порядку денного, в тому числі заяви громадян, звернення установ та організацій.

13:11 30.01.2020

Неоформлена нерухомість все ж таки успадковується

Неоформлена нерухомість все ж таки успадковується, а поняття «виникнення права на спадщину» та «виникнення права власності на нерухомість, що входить до складу спадщини» є різними (ВС/КЦС у справі № 523/3522/16-ц від 14 серпня 2019 р.) Фабула судового акту: У наш освічений вік, коли кожен зустрічний трохи юрист, люди на жаль продовжують не оформляти документи належним чином на майно.Як правило це закінчується фатально, і якщо не самі власники, то їх спадкоємці де факто втрачають майно і занурюються в пучину довгограючих судових баталій.

13:07 30.01.2020

Мешканці села Смиківці проголосували за приєднання до Великобірківської селищної ОТГ

26 січня 2020 року відбулися громадські слухання в с.Смиківці, Тернопільського району щодо їх приєднання до суміжних територіальних громад Тернопільського району: Байковецької ОТГ та Великобірківської ОТГ. Рішенням лічильної комісії, з великим відривом, 178 громадян мешканців села Смиківці проголосували за приєднання до Великобірківської ОТГ, до Байковецької - 31 громадянин.

12:54 27.01.2020

ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

20 січня 2020 року, о 16.00 год. відбулося засідання І сесії VІІ скликання Великобірківської селищної ради, на якій було представлено новообраного голову Великобірківської селищної ради (ОТГ) Ковча Любомира Петровича, новий склад депутатів та членів виконавчого комітету Великобірківської селищної ради (ОТГ).

15:26 22.01.2020

СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ ТА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

16 грудня, під керівництвом селищного голови Романа Мацелюха, було проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату ради, майстра КП «Добробут», доглядача Великобірківського селищного кладовища.

13:47 16.12.2019

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 41 СЕСІЇ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

11 грудня 2019 року о 1700 год., під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося пленарне засідання 41 сесії селищної ради, на якому розглянуто двадцять три питань порядку денного, заяви громадян, установ та організацій, інші питання життєдіяльності селища. Присутніми на початок роботи сесії були 10 депутатів із 13 обраних. За підсумками роботи сесії, всі рішення було прийнято практично одноголосно.

12:11 12.12.2019

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

10  грудня 2019  року, о 13 00 год., під головуванням селищного голови Романа Мацелюха, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 7 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто та підтримано одноголосно девять питань порядку денного, в тому числі заяви громадян, звернення установ та організацій.

09:59 11.12.2019