ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

27 вересня  2018  року о 14 00 год. під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 9 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто двадцять одне питання порядку денного. Розпочалося засідання із розгляду питання підготовки об’єктів соціальної інфраструктури селища до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років, далі, члени виконкому затвердили проектно-кошторисні документації щодо реконструкції та поточного ремонту об’єктів нерухомості - комунального майна громади селища, погодили заходи із відзначення 76 річниці з дня створення УПА та Дня захисника України, інші питання порядку денного. Наприкінці засідання були розглянуті заяви громадян,  звернення установ, організацій. За результатами голосування, всі рішення були прийняті одноголосно.

19:12 27.09.2018

Відбулося засідання Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування

25 вересня 2018 року о 15 00 год., в ході підготовки до чергової сесії селищної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування, яке провів голова комісії - депутат Микола Геличак. Під час роботи комісії розглянуто одне питання порядку денного та прийнято відповідне рішення. У роботі комісії  активну участь прийняли селищний голова Роман Мацелюх, замлевпорядник Галина Мішанець, секретар ради Тамара Матвєєва, спеціаліст-юрисконсульт Тарас Кінаш і запрошені громадяни - жителі селища.

16:22 25.09.2018

У ТЕРНОПОЛІ СТАРТУВАВ ЩОРІЧНИЙ ЗАХІД "ДЕНЬ ДІАЛОГУ З ВЛАДОЮ"

24 вересня 2019 року у м. Тернополі розпочався щорічний захід – «День діалогу з владою», який, за підтримки USAID, реалізує Асоціація міст України. Серед учасників - голови міст та громад з усієї України, Президент АМУ, Прем’єр-міністр України та міністри, народні депутати України, представники профільних урядових структур та парламенту. Участь в даному заході також взяли селищний голова Роман Мацелюх та юрисконсульт селищної ради – Тарас Кінаш. Цьогорічний День Діалогу було присвячено обговоренню результатів та викликів реформи місцевого самоврядування, бюджетного забезпечення територіальних громад, впровадження секторальних реформ, а також прийняттю нормативно-правової бази у сфері житлово-комунального господарства та містобудування.

20:05 24.09.2018

СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ ТА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

24 вересня під керівництвом селищного голови Романа Мацелюха було проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату ради, майстра КП «Добробут», доглядача Великобірківського селищного кладовища, начальника Великобірківської МПО.

19:58 24.09.2018

СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ ТА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

17 вересня під керівництвом селищного голови Романа Мацелюха було проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату ради, директора КП «Добробут», начальника Великобірківської МПО, завідуючої Великобірківським ДНЗ ясла-сад.

13:30 17.09.2018

СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ ТА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

10 вересня під керівництвом селищного голови Романа Мацелюха було проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату ради, директора КП «Добробут», доглядача Великобірківського селищного кладовища, начальника Великобірківської МПО.

13:30 10.09.2018

НА СЕЛИЩНОМУ КЛАДОВИЩІ ВСТАНОВЛЕНО ВОДОПРОВІДНУ КОЛОНКУ

Кілька днів тому працівники КП "Добробут" завершили роботи по прокладенню водопроводу до селищного кладовища Великих Бірок і встановленню поблизу вхідної брами водяної колонки. Хоча роботи по облаштуванню навколишньої території ще тривають, відвідувачі кладовивища вже тепер мають можливість набирати воду. Великобірківчани, відвідувачі кладовища, використовуватимуть воду безкоштовно, у цьому випадку оплата за спожиту воду, згідно показів лічильника, буде нараховуватись селищній раді. Особи які проводитимуть будівельні роботи по встановленню пам'ятників та надгробків сплачуватимуть за спожиту воду згідно тарифу КП селищної ради "Добробут" окремо. Від виконкому селищної ради хочу щиросердечно подякувати керівництву Агрохолдингу "МРІЯ" за надану фінансову допомогу у придбанні необхідних матеріалів і комлектуючих, а також висловити вдячність тернопільському підприємцю Андрію Матлі та великобірківчанину Михайлу П'ятничці у наданні посильної допомоги у проведення робіт.

17:30 09.09.2018

СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ ТА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

03 вересня під керівництвом селищного голови Романа Мацелюха було проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату ради, директора КП «Добробут», доглядача Великобірківського селищного кладовища, начальника Великобірківської МПО.

13:43 03.09.2018

ВЕЛИКОБІРКІВЧАНИ - ЧЕМПІОНИ СПОРТИВНИХ ІГОР ТЕРНОПІЛЬЩИНИ З ПЕРЕТЯГУВАННЯ ЛИНВИ

В суботу, 25 серпня на стадіоні у Велиикх Гаях, відбулись фінальні змагання сільських спортивних ігор Тернопільщини. Великобірківські спортсмени Володимир Вільчинський (капітан команди), Андрій Вільчинський, Віктор Вільчинський, Тарас Мушинський і Тарас Сапила представляли команду Тернопільського району з перетягування линви. За першість боролись вісім команд Тернопільської області, великобірківчани виявилсь найсильніші і вибороли звання чемпіона спортивних ігор Тернопільщини. Вітаємо переможців!

11:26 29.08.2018

КУБОК ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ 2018. ВЕЛИКОБІРКІВЧАНИ ВИБОРОЛИ ДРУГЕ МІСЦЕ

Відділом молоді та спорту Тернопільської райдержадміністрації у неділю, 26 серпня, проведено Кубок району з волейболу 2018 з нагоди Дня Незалежності України на стадіоні с.Великі Гаї. Переможцем кубка стала команда с.Острів, ІІ місце – команда смт Великі Бірки, ІІІ місце – команда с.Великі Гаї. Призери змагань нагороджені кубками та грамотами.

11:20 29.08.2018