ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ КОЛЕКТИВНОГО ЗВЕРНЕННЯ МЕШКАНЦІВ смт. ВЕЛИКІ БІРКИ

_______________________________________________________________________________________________________________________

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Великобірківська селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця з розроблення містобудівної документації – генерального плану смт. Великі Бірки.

Підстава для розроблення: рішення Великобірківської селищної ради від 01.08.2017 року № 419 «Про виготовлення Генерального плану селища Великі  Бірки».

Замовник: виконавчий комітет Великобірківської селищної ради.

Мета проекту: розроблення генерального плану смт. Великі Бірки у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

Кінцевий строк прийняття заяв:

до 14-00 год., 28 вересня 2018 року (включно).

Розкриття конкурсних пропозицій:

15-00 год., 28 вересня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53, Великобірківська селищна рада, тел./факс: (0352) 49-23-60.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ КОЛЕКТИВНОГО ЗВЕРНЕННЯ МЕШКАНЦІВ смт. ВЕЛИКІ БІРКИ

09 серпня 2018 року о 1400 год. відбудеться чергове засідання 28 сесії Великобірківської селищної ради

______________________________________________________________

УВАГА! У СЕЛИЩНІЙ РАДІ БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ!

26 липня 2018 року, з 10 00 год. до 11 00 год., у приміщенні Великобірківської селищної ради проводитиметься виїзний прийом громадян з питань пенсійного забезпечення начальником відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій у Тернопільському районі Іриною Олександрівною Лебідь.

Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт. Великі Бірки

Додано 23.07.2018 року.

Назва об’єкта оренди, його місце знаходження:

Частина нежитлового приміщення 1-го поверху адмінбудівлі Великобірківської  селищної ради, загальною площею 54.6 м2, що розташоване за адресою:  смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53.

Мета використання: під розміщення офісного приміщення.

Термін оренди: 2 роки 11 місяців.

Розмір орендної плати: згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна та незалежної оцінки об’єкту оренди для визначення орендної плати.

Об’єкти оренди можуть бути передані в оренду для здійснення іншого виду діяльності згідно умов, що будуть визначені у договорі оренди.

Заяви щодо оренди об’єктів комунальної власності, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються в приміщенні Великобірківської селищної ради з 8-30 до 17-45 год. (перерва з 12-00 до 13-00) за адресою: смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53.

Заяви із зазначенням найменування, місцезнаходження та платіжних реквізитів (МФО, код, розрахунковий рахунок) про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів подаються на ім’я селищного голови.

Для заявників, які є юридичними особами:

–  копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ;

–  копії установчих документів;

– довідка Державної податкової служби про внесення до реєстру неприбуткових установ та організацій.

Для заявників, які є фізичними особами-підприємцями:

– копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ;

– копія паспорту та ідентифікаційного коду;

Всі копії документів засвідчуються мокрою печаткою (для фізичних осіб за умови її наявності) та підписом керівника із зазначенням дати.

Кінцевий строк прийняття заяв:

до 15-00 год., 06 вересня 2018 року (включно).

Розкриття конкурсних пропозицій:

16-00 год., 06 вересня 2018 року.

Додано 18.06.2018 року.

Назва об’єкта оренди, його місце знаходження:

Частина нежитлового приміщення 2-го поверху Великобірківського селищного будинку культури, загальною площею 14.1 м2, що розташована за адресою: смт. Великі Бірки, вул. Шевченка, 2а.

Мета використання: під розміщення офісного приміщення.

Термін оренди: 2 роки 11 місяців.

Для заявників, які є юридичними особами:

– копії установчих документів;

– довідка Державної податкової служби про внесення до реєстру неприбуткових установ та організацій.

Для заявників, які є фізичними особами-підприємцями:

– копія паспорту та ідентифікаційного коду;

Кінцевий строк прийняття заяв:

до 15-00 год., 31 липня 2018 року (включно).

Розкриття конкурсних пропозицій:

16-00 год., 31 липня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53, Великобірківська селищна рада, тел./факс: (0352) 49-23-60.

Великобіківська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб'єкта господарської діяльності, стосовно надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у смт Великі Бірки, на конкурентних засадах. Пропозиції на конкурс приймаються включно до 24 липня 2018 р. За додатковою інформацією звертатись за телефонами (0352) 49 23 60, 49 22 62, e-mail: rada_vb@ukr.net.