Оголошення

Великобірківська селищна рада оприлюднює 28.06.2019 року на інформаційному веб-сайті селищної ради, в розділі Оголошення, Звіт про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області та проект Генерального плану смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області. Зауваження і пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку подавати у письмовому вигляді в 30 – денний строк, з дня опублікування оголошення за адресою: 47740, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки, Великобірківська селищна рада, тел. (0352) 49-23-60. Громадські слухання відбудуться 28 липня 2019 року о 17.00 год. в приміщенні Великобірківської селищної ради.

Додаток 1.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області.

Додаток 2.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛИЩА ВЕЛИКІ БІРКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.