Оголошення

22 лютого 2018 року о 1400 год. відбудеться чергове засідання 24 сесії Великобірківської селищної ради

 

___________________________________________________________________________________________________________________

    Переможцем конкурсу щодо розміщення тимчасово вільних коштів Великобірківського селищного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках у 2018 році визначено Тернопільське обласне управління АБ «Укргазбанк».

___________________________________________________________________________________________

РІЗДВЯНИЙ ФОЛЬКЛЬОРНИЙ КОНЦЕРТ ВІДБУДЕТЬСЯ У ВЕЛИКИХ БІРКАХ!

                      Шановні великобірківчани та гості нашого селища!

Великобірківська селищна рада, спільно з Тернопільською райдержадміністрацією і районною радою запрошують Вас у неділю 14 січня о 13.00 год. на центральну площу селища, де відбудеться фолькльорний концерт "Різдво в Тернопільському районі". За участі аматорських колективів району, в програмі концерту фестиваль вертепів, квести, ігри, конкурси, співи, коляди, святкове частування.

__________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ КОЛИШНЬОГО КОЛГОСПУ "РОСІЯ"!

    Виконавчий комітет Великобірківської селищної ради згідно рішення№12 від 26.01.2017 року передав бухгалтерську документацію колишнього колгоспу "Росія" до державної архівної установи - комунальне підприємство "Трудовий архів" Тернопільської районної ради. Для отримання інформації/послуг щодо підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсії, виконавчий комітет Великобірківської селищної ради рекомендує звертатися до КП "Трудовий архів" за адресою: м. Тернопіль, майдан Перемоги, 1.

___________________________________________________________________________________________________________________

 


ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "АЛЬТФАТЕР ТЕРНОПІЛЬ" ВИЗНАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ КОНКУРСУ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ. ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ У ВЕЛИКОБІРКІВСЬКУ СЕЛИЩНУ РАДУ ЗА ТЕЛ. 49-23-60.

 

___________________________________________________________________________________________________________________

ЩОДО ВІДШКОДУВАННЯ КОШТІВ ЗА НЕВИКОРИСТАНУ СУБСИДІЮ МЕШКАНЦЯМ СЕЛИЩА ВЕЛИКІ БІРКИ

  Великобірківська селищна рада інформує, що відповідно до п.15 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. N 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодув витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива із змінами і доповненнями http://zakon2.rada.gov.ua/…/848-95-%D…/print1482753601512337 частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення),перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ "Укрпошта" на підставі списків осіб, які подаються до 1 червня поточного року підприємствами - виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання паперовому та електронному вигляді структурному підрозділу з питань соціального захисту населення та в яких зазначається ма невикористаної субсидії.
   Перерахування частини невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплата її через відділення поштового зв’язку ПАТ "Укрпошта" здійснюється структурним підрозділом з питань соціального захисту населення на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня поточного року.
   За детальною інформацією щодо списків осіб із зазначенням частини невикористаної субсидії , зразок заяви для виплати зазначеної суми субсидії звертатися до спеціаліста ІІ категорії Великобірківської селищної ради Цар Наталії Євгенівни.
тел.: 49-23-60

___________________________________________________________________________________________________________________

 

ВЕЛИКОБІРКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ СМТ. ВЕЛИКІ БІРКИ

 

_____________________________________________________________________________

20 червня 2017 року о 14 00 год. відбудеться чергове засідання двадцятої сесії Великобірківської селищної ради!

 

________________________________________________________________________________________________________________

27.06.17 р. в Тернопільській ОДА відбудеться семінар для суб'єктів підприємницької діяльності стосовно можливостей надання фінансово-кредитної та грантової підтримки від Європейського банку реконструкції та розвитку. 

Реєстрація учасників до 10 червня
_______________________________________________________________________________________________________________

 

ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІ!

    29 серпня ц.р.– останній термін сплати земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки! 

  Великобірківська селищна рада нагадує, що відповідно до Податкового кодексу України (№ 2755-VI, від 2 грудня 2010 р.) фізичні особи зобов’язані до 29 серпня включно сплатити земельний податок, та податок на нерухоме майно (загальна площа якого перевищує 120 м.кв.) відмінне від земельної ділянки.
     Звертаємо увагу, що фізичні особи — платники податків повинні сплачувати податки і збори через установи банків, або поштові відділення. Інформацію про суми нарахування, мешканці селища, власники земельних ділянок та землекористувачі, можуть уточнити у Великобірківській селищній раді за адресою: 47740, смт Великі Бірки вул. М.Грушевського,53, в рахівника селищної ради, спеціаліста ІІ категорії Цар Наталі Євгенівни,  тел.: 49 23 60.

Посилання: http://tr.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/291321.html

_____________________________________________________________________________________________

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

На основі змін, у травні органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.

Повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно буде лише тим, хто орендує житло та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для решти субсидіантів перерахунок проведуть автоматично, без повторного звернення.  

ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ СОЦІАЛЬНА НОРМА ДЛЯ НЕПРАЦЕЗДАТНИХ

Для пенсіонерів, інвалідів, інших людей, які не працюють з об’єктивних причин, Уряд збільшує соціальну норму, за якою надається житлова субсидія.

Якщо в помешканні проживає одна-дві непрацездатні людини, соціальна норма, за якою їм рахуватиметься розмір допомоги, збільшується з 49 кв. м.  до 75 кв. м.

ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ СОЦІАЛЬНА НОРМА ДЛЯ НЕПРАЦЕЗДАТНИХ

НОВОВВЕДЕННЯ НА КОРИСТЬ ТИХ, ХТО ПРОЖИВАЄ У САДОВОМУ БУДИНКУ

Багато людей не зареєстровані, але проживають у садових будинках чи дачних кооперативах і сплачують комунальні послуги. Раніше такі люди не могли претендувати на субсидію, позаяк не мали там офіційної реєстрації.

З травня 2017-го за рішенням Комісії з питань соціального захисту населення, які діють при управліннях соцзахисту, такі сім’ї зможуть оформлювати субсидію, яка фінансуватиметься за рахунок місцевих бюджетів.

НОВОВВЕДЕННЯ НА КОРИСТЬ ТИХ, ХТО ПРОЖИВАЄ У САДОВОМУ БУДИНКУ

ЗМІНИ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018рр. для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 15 жовтня до 15 квітня.

КОМУ ПОВТОРНО НЕОБХІДНО ПОДАВАТИ ДОКУМЕНТИ НА ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ?

Заяву і Декларацію про доходи заново треба подавати сім’ям, які:

 • орендують помешкання
 • мають зміни у складі сім’ї: хтось прописався чи виписався
 • хочуть отримати субсидію на тверде паливо

ЗМІНИ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

ПРО ЩО ПОТРІБНО ПОВІДОМЛЯТИ ФАХІВЦІВ СОЦЗАХИСТУ?

Протягом місяця отримувачі субсидії повинні повідомляти органи соціального захисту населення про наступні зміни:

 • складу зареєстрованих у житлі: хтось виписався чи прописався
 • соціального статусу членів сім’ї: хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером
 • про здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень
 • набору комунальних послуг: відмовилися від централізованого палення і перейшли на індивідуальне чи навпаки

ПРО ЩО ПОТРІБНО ПОВІДОМЛЯТИ ФАХІВЦІВ СОЦЗАХИСТУ?

ПОСИЛАННЯ: http://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/92.html

______________________________________________________________________________________________

1 квітня 2017 року стартувала Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою

_________________________________________________________________________________________________________________

 

Правила військового обліку призовників і військовозобов’язаних

              

 

________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

З 1 травня субсидію не призначатимуть за наявності 2-місячної заборгованості з комунальних послуг!

Кабінет Міністрів України постановив, що з 1 травня житлова субсидія не призначається на наступний період за наявності двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у споживача, а також ввів смс-інформування громадян про призначення субсидії

     Згідно з постановою №300 від 26 квітня, в разі отримання інформації про прострочену на більш як два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний термін не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує споживача. Якщо він протягом двох місяців з дати інформування документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку - з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору. Зазначений термін може бути продовжений на підставі рішення районної, районної у містах Києві та Севастополі держадміністрації за наявності поважних причин. Уряд також вніс послуги транспортування і розподілу природного газу в перелік підлягають субсидування. Кабмін встановив, що місцева влада або створені нею комісії можуть приймати рішення про призначення житлових субсидій у випадках, не передбачених діючими правилами. Фінансування таких субсидій здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів. Кабмін встановив, що тепер під час призначення субсидій враховуються доходи членів сім'ї з урахуванням податку на доходи фізичних осіб, а до таких доходів належить допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування. При цьому при розрахунку субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з урахуванням середньомісячного сукупного доходу осіб за чотири квартали (раніше - за попередній календарний рік), за два місяці до того, з якого призначається субсидія, а субсидія на придбання скрапленого газу , твердого та рідкого пічного побутового палива, виходячи з розміру доходу за попередній календарний рік. Під час розрахунку субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на наступний період в травні для домогосподарств, які отримують субсидію в попередньому періоді, враховуються доходи за період з квітня минулого року по березень поточного року включно. Крім того, уряд встановив, що повідомлення про призначення субсидії може направлятися електронною поштою (за наявності відповідного реквізиту) або смс-повідомленням. Кабмін встановив соціальну норму житла для отримувачів субсидії, сім'я яких складається з одного або двох непрацездатних осіб, у розмірі 75 кв. м на домогосподарство.

Джерело: http://ua.censor.net.ua/n438706

_________________________________________________________________________________________________________

ДП фірма "Альтфатер Тернопіль" має намір змінити тарифи на надання послуг з вивезення та зберігання ТПВ за 1 м3 для населення, бюджетних установ та інших споживачів

_______________________________________________________________________

 

 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ВЕЛИКИХ БІРОК!

 

_________________________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ!

про намір здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП Великобірківської селищної ради "Добробут" на 2017 рік

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань щодо зміни діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення приймаються з 10.03.2017 року по 26.03.2017 року за адресою: вул. Грушевського,53, смт.Великі Бірки, Тернопільського району, Великобірківська селищна рада, КП Великобірківської селищної ради "Добробут", тел/факс: (0352) 49-23-60, (0352) 49-20-83, e-mail: rada_vb@ukr.net, vkp.dobrobut@ukr.net.

__________________________________________________________________________________________________________

 

ОГОЛОШЕННЯ!

 

     На підставі рішення виконавчого комітету Великобірківської селищної ради №35 від 23.02.2017 року «Про маркування товарів російського походження у торгівельних закладах смт. Великі Бірки», виконавчий комітет Великобірківської селищної ради рекомендує суб'єктам господарювання на території смт. Великі Бірки, що здійснюють оптову, роздрібну торгівельну діяльність у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, малих архітектурних формах, приміщеннях тощо, вжити заходів для спеціального помітного маркування товарів російського походження позначкою «Виготовлено в Росії» з нанесенням цього напису на цінники товарів російського походження та їх розміщення на окремих полицях. Виконавчий комітет Великобірківської селищної ради рекомендує запровадити інформаційні стенди з написом «Виготовлено в Росії» у торгівельних приміщеннях, де здійснюють продаж товарів російського походження та їх розміщення на окремих полицях.

Додаток:

Рішення виконавчого комітету Великобірківської селищної ради

 

__________________________________________________________________________________________________________

 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ВЕЛИКИХ БІРОК, ВЛАСНИКІВ ДОМАШНЬОЇ ПТИЦІ!

     У Великобірківській ветлікарні є вірус-вакцина для захисту домашньої птиці проти Ньюкаслської хвороби із штаму «Ла-Сота».
     Для отримання вакцини звертатися у Великобірківську ветлікарню за адресою вул. Грушевського 95, до лікаря ветеринарної медицини Гусака Зіновія Степановича(тел.+380977479639). Із собою мати посуд.

___________________________________________________________________________________________________________

 


В зв’язку із реформуванням Збройних Сил України та переходом на професійну основу служби військовослужбовців за контрактом, Тернопільський ОМВК повідомляє наступне:

З 15 січня 2017 року оголошено набір кандидатів на військову службу за контрактом з наступним поетапним проходженням військової служби в ЗСУ та отримання грошового забезпечення.

 1. Кандидат на військову службу за контрактом оформляє особову справу у військовому комісаріаті, для подальшого проходження служби в Збройних Силах України.
 2. Проходить навчання у військовому навчальному центрі з отриманням грошового забезпечення від 7000 до 7500 гривень в залежності від посади в пункті постійної дислокації.
 3. Після навчального центру при призначенні на бойову посаду у військовій частині військовослужбовець за контрактом отримує грошове забезпечення від 10000 до 10500 гривень в залежності від посади в пункті постійної дислокації.
 4. При передислокації частини в зону АТО на 2-гу та 3-тю лінію оборони військовослужбовці отримують від 12500 до 13000 гривень.
 5. При передислокації частини на 1-шу лінію оборони військовослужбовці за контрактом отримують від 16000 до 16500 гривень.
 6. Бюджетом Міністерства оборони України передбачено підвищення грошового забезпечення до 19000 гривень на 1-шій лінії оборони для військовослужбовців за контрактом осіб солдатського та сержантського складу до кінця 2017 року та до 22000 гривень для офіцерського складу.
 7. Одноразова грошова виплата в розмірі 15 000 гривень від органів місцевої влади.

Одночасно повідомлено, що всі соціальні пільги за військовослужбовцями та членами їх сімей зберігаються, а після підготовки у навчальному центрі видається посвідчення, яке дає можливість навчатися військової справи та в подальшому проходити військову службу в арміях НАТО.

За більш детальною інформацією звертатись Тернопільський ОМВК та за телефонами:

(0352) 43-58-19 - черговий ОМВК – цілодобово;

066 086 83 24 - черговий ОМВК – цілодобово;

096 844 29 77 – Галина Віталіївна – з 08.00 до 17.00.

 

   

___________________________________________________________________________________________________________

 

___________________________________________________________________________________________________________

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ВЕЛИКИХ БІРОК!!!

За ознаками захворювань свиней вказаними нижче чи виявлення трупів диких кабанів, негайно повідомляти лікаря державної установи ветеринарної медицини - Гусака Зіновія Степановича (тел.+380977479639).

 

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *