ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ!

___________________________________________________________________________________________________________________

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ!

ІНФОРМАЦІЯ ПО МІСТОБУДІВНІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇ - ГЕНПЛАНУ СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

ДОДАТОК 4. ЗАУВАЖЕННЯ СЕО.

ДОДАТОК 5. ДОВІДКА ПРО КОНСУЛЬТАЦІЇ (ВРАХУВАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ).

ДОДАТОК 6. РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ДОДАТОК 7. Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Генеральний план смт Великі Бірки, Тернопільського району Тернопільської області».

Великобірківська селищна рада оприлюднює 28.06.2019 року на інформаційному веб-сайті селищної ради, в розділі Оголошення, Звіт про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області та проект Генерального плану смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області. Зауваження і пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку подавати у письмовому вигляді в 30 – денний строк, з дня опублікування оголошення за адресою: 47740, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки, Великобірківська селищна рада, тел. (0352) 49-23-60. Громадські слухання відбудуться 28 липня 2019 року о 17.00 год. в приміщенні Великобірківської селищної ради.

Додаток 1.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області.

Додаток 2.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛИЩА ВЕЛИКІ БІРКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛИЩА ВЕЛИКІ БІРКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ  (ГРАФІЧНИЙ МАТЕРІАЛ).

Додаток 3. Довідка про консультації.

12 листопада 2019 року о 1500 год. відбудеться чергове засідання виконкому Великобірківської селищної ради

Українське ділове мовлення. Календар свят