Оголошення

18 жовтня 2018 року о 1400 год. відбудеться чергове засідання виконкому Великобірківської селищної ради

__________________________________________________________________________

Великобірківська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для розробки експертної оцінки комунального майна територіальної громади смт. Великі Бірки - житлової будівлі «Гуртожиток» по  вул. Грушевського, 97 «Т», смт. Великі Бірки, Тернопільського району.

Мета проведення оцінки майна:

Відчуження об’єкта нерухомості.

Назва об'єкту оцінки:

- житлова  будівля «Гуртожиток», загальною площею 85.4 м2.

  Для участі в конкурсі необхідно подати:

- заява про  участь  у  конкурсі  з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою ;

- копії установчого документа претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів,  які працюють  у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;

 - письмові згоди  оцінювачів,  яких  буде  додатково   залучено претендентом  до  проведення  робіт  з  оцінки  майна та підписання звіту про  оцінку майна, завірені їхніми  особистими  підписами,  а  також   копії   кваліфікаційних документів оцінювачів;

 -  копія сертифіката  суб'єкта  оціночної  діяльності,  виданого претенденту Фондом державного майна України;

 - інформація про претендента (документ,  який містить відомості про  претендента  щодо  його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним,  з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

  - згода на обробку персональних даних.

     Конкурсна пропозиція претендентів  подається  в  запечатаному конверті і  має містити:

-  пропозицію  щодо  ціни  виконання робіт;

-  пропозицію щодо строку виконання  робіт  (у  календарних днях);

  Конкурс відбудеться 20 листопада 2018 року о 16 00 год. в приміщенні Великобірківської селищної ради за адресою: вул. Грушевського, 53,  смт. Великі Бірки, Тернопільського району, тел. +380352492360.

     Документи на участь в конкурсі будуть прийматися за вказаною адресою до 20 листопада 2018 року до 15 00 год. включно.

_______________________________________________________________________________________________________________________

Великобірківська селищна рада оголошує конкурс щодо передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності громади смт. Великі Бірки – нежитлове приміщення будівлі «Ткацький цех», загальною площею 50.1 м2, що розташоване за адресою:вул. Грушевського, 97 «П-1», смт. Великі Бірки.

Мета використання: під розміщення складського приміщення.

Термін оренди: 2 роки 11 місяців.

Розмір орендної плати: згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна та незалежної оцінки об’єкту оренди для визначення орендної плати.

Об’єкти оренди можуть бути передані в оренду для здійснення іншого виду діяльності згідно умов, що будуть визначені у договорі оренди.

Заяви щодо оренди об’єктів комунальної власності, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються в приміщенні Великобірківської селищної ради з 8-30 до 17-45 год. (перерва з 12-00 до 13-00) за адресою: смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53.

Заяви із зазначенням найменування, місцезнаходження та платіжних реквізитів (МФО, код, розрахунковий рахунок) про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів подаються на ім’я селищного голови.

Для заявників, які є юридичними особами:

      –  копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ;

     –  копії установчих документів;

   – довідка Державної податкової служби про внесення до реєстру неприбуткових установ та організацій.

Для заявників, які є фізичними особами-підприємцями:

– копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ;

– копія паспорту та ідентифікаційного коду;

Всі копії документів засвідчуються мокрою печаткою (для фізичних осіб за умови її наявності) та підписом керівника із зазначенням дати.

Строк прийняття заяв: протягом 30 календарних днів після розміщення оголошення. Розгляд конкурсних пропозицій подавати до 1500 год. 19.11.2018 року. Конкурс відбудеться о 1600 год. 19.11.2018 року. Додаткову інформацію можна отримати за адресою: смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53, Великобірківська селищна рада, тел./факс: (0352) 49-23-60.

_____________________________________________________________________________________________

ІНФОРМАЦІЯ!

__________________________________________________________________________

З 01.11.2018 року затверджено нові тарифи на надання послуг з вивезення та зберігання твердих побутових відходів на території смт. Великі Бірки!

__________________________________________________________________________

04 жовтня 2018 року о 1400 год. відбудеться чергове засідання 29 сесії Великобірківської селищної ради

__________________________________________________________________________

    Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Великобірківська селищна рада оголошує проведення громадських слухань проекту містобудівної документації: «Детальний план території на земельну ділянку на території Великобірківської селищної ради, Тернопільського району, Тернопільської області (за межами населеного пункту смт. Великі Бірки) на зміну цільового використання земельної ділянки для будівництва магазину з кондитерською по вул. Грушевського, 99 в, в смт. Великі Бірки. Громадські слухання відбудуться 16 жовтня 2018 року о 15 00 год. в актовому залі Великобірківської селищної ради, за адресою: вул. Грушевського, 53, смт.Великі Бірки. За додатковою інформацією звертатися по телефону 49-23-60.

___________________________________________________________________________________

   Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Великобірківська селищна рада оголошує проведення громадських слухань проекту містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Міцкевича, 20, в смт. Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області. Громадські слухання відбудуться 16 жовтня 2018 року о 14 00 год. в актовому залі Великобірківської селищної ради, за адресою: вул. Грушевського, 53, смт.Великі Бірки. За додатковою інформацією звертатися по телефону 49-23-60.

____________________________________________________________________

УВАГА!

ЗВЕРНЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ ПРИ ВИКОНКОМІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДО ВЕЛИКОБІРКІВЧАН!!!

    Цьогорічна осінь радує нас теплою та сухою погодою. Разом з тим підвищується ризик виникнення пожеж, пов’язаних зі спалюванням трави, сухостою, опалого листя. Це стало справжнім лихом для нашого селища. Останніми днями почастішали випадки спалювання бадилля, на присадибних ділянках великобірківчан, що заподіює непоправну шкоду здоров'ю людей та навколишньому природному середовищу. На присадибних ділянках рослини нерідко окропляють пестицидами, які також вивільняються у повітря при згорянні листя чи трави. Найбільше пестицидів містить бадилля картоплі, яке ми так рясно окропляємо від колорадського жука. Додаткова проблема полягає в тому, що з листям як правило горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосфери. При згорянні, скажемо, поліетиленового пакету, в повітря вивільняється до 70 різноманітних хімічних сполук, більшість з яких отруйні для людини. Саме вони як правило, стають причиною першіння в горлі, кашлю. Щільний чорний дим від тління пластикового сміття містить канцерогенні поліциклічні вуглеводні. Прикро визнавати, та найчастіше біля вогнищ можна побачити дітей – дошкільного і молодшого шкільного віку, вплив диму на чиї організми особливо небезпечний. Особливо шкідливий цей дим для хворих із легеневою патологією. Керуючись статтею 50 Конституції України, яка гарантує кожному безпечне для життя і здоров’я довкілля, кожен із нас має законне право боротися із палами.Статті 16 і 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» забороняють спалювання листя. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 77-1 КУпАП. Є і інші відповідні законодавчі та нормативні заборони.Кодекс України про адміністративні правопорушення стаття 77-1 "Самовільне випалювання рослинності або її залишків". Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
ШАНОВНІ ВЕЛИКОБІРКІВЧАНИ НЕ СПАЛЮЙТЕ БАДИЛЛЯ, СУХОСТІЙ ТА ОПАЛЕ ЛИСТЯ!

___________________________________________________________________________________

Великобірківська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для розробки експертної оцінки комунального майна територіальної громади смт. Великі Бірки - нежитлового приміщення будівлі «Ткацького цеху» по  вул. Грушевського, 97 «П-1», смт. Великі Бірки, Тернопільського району.

Мета проведення оцінки майна:

Відчуження об’єкта нерухомості.

Назва об'єкту оцінки:

- нежитлове приміщення будівлі «Ткацького цеху», загальною площею 50.1 м2.

  Для участі в конкурсі необхідно подати:

- заява про  участь  у  конкурсі  з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою ;

- копії установчого документа претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів,  які працюють  у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;

 - письмові згоди  оцінювачів,  яких  буде  додатково   залучено претендентом  до  проведення  робіт  з  оцінки  майна та підписання звіту про  оцінку майна, завірені їхніми  особистими  підписами,  а  також   копії   кваліфікаційних документів оцінювачів;

 -  копія сертифіката  суб'єкта  оціночної  діяльності,  виданого претенденту Фондом державного майна України;

 - інформація про претендента (документ,  який містить відомості про  претендента  щодо  його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним,  з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

  - згода на обробку персональних даних.

     Конкурсна пропозиція претендентів  подається  в  запечатаному конверті і  має містити:

-  пропозицію  щодо  ціни  виконання робіт;

-  пропозицію щодо строку виконання  робіт  (у  календарних днях);

  Конкурс відбудеться 18 жовтня 2018 року о 16 00 год. в приміщенні Великобірківської селищної ради за адресою: вул. Грушевського,53, смт. Великі Бірки, Тернопільського району, тел. +380352492360.

     Документи на участь в конкурсі будуть прийматися за вказаною адресою до 18 жовтня 2018 року до 15 00 год. включно.

__________________________________________________________________________                              

                                      РОБОЧІ ВАКАНСІЇ У ВЕЛИКИХ БІРКАХ
Агрохолдинг «Мрія» пропонує роботу на посаді СЕСТРА МЕДИЧНА, у смт. Великі Бірки
Вимоги:
• Медична освіта;
•Вміння надавати допомогу при травматичному пошкодженні, кровотечі, колапсі, отруєнні, анафілактичному шоці, опіках тощо.
Функціональні обов'язки:
• Здійснення контролю за станом здоров’я працівників;
• Забезпечення проходження працівника медоглядів;
• Проведення перед змінних медоглядів;
• Забезпечення надання амбулаторної першої і невідкладної медичної допомоги працівникам.
Ми пропонуємо:
• Офіційне працевлаштування;
• Конкурентний рівень заробітної плати;
• Відшкодування вартості доїзду до місця праці;
• Не повний робочий день;
• Корпоративний мобільний зв'язок.
Ми радо відповімо на Ваш дзвінок: 0674134156 ( Оля)
Ольга Чернета
Менеджер з підбору персоналу
Управління підбору, адаптації та організаційного розвитку
T: +380 (67) 4134156
46018, м. Тернопіль, вул. Володимира Винниченка, 8

 

__________________________________________________________________________

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ КОЛЕКТИВНОГО ЗВЕРНЕННЯ МЕШКАНЦІВ смт. ВЕЛИКІ БІРКИ

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Великобірківська селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця з розроблення містобудівної документації – генерального плану смт. Великі Бірки.

Підстава для розроблення: рішення Великобірківської селищної ради від 01.08.2017 року № 419 «Про виготовлення Генерального плану селища Великі  Бірки».

Замовник: виконавчий комітет Великобірківської селищної ради.

Мета проекту: розроблення генерального плану смт. Великі Бірки у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

Строк прийняття заяв: протягом 30 робочих днів після розміщення оголошення.

Кінцевий строк прийняття заяв:

до 14-00 год., 28 вересня 2018 року (включно).

Розкриття конкурсних пропозицій:

15-00 год., 28 вересня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53, Великобірківська селищна рада, тел./факс: (0352) 49-23-60.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

___________________________________________________________________________________

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ КОЛЕКТИВНОГО ЗВЕРНЕННЯ МЕШКАНЦІВ смт. ВЕЛИКІ БІРКИ

_______________________________________________________________________________________________________________________

09 серпня 2018 року о 1400 год. відбудеться чергове засідання 28 сесії Великобірківської селищної ради

 

______________________________________________________________

 

 

УВАГА! У СЕЛИЩНІЙ РАДІ БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ!

   26 липня 2018 року, з 10 00 год. до 11 00 год., у приміщенні Великобірківської селищної ради проводитиметься виїзний прийом громадян з питань пенсійного забезпечення начальником відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій у Тернопільському районі Іриною Олександрівною Лебідь.

___________________________________________________________________________________

 

Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт. Великі Бірки

 

Додано 23.07.2018 року.

Назва об’єкта оренди, його місце знаходження:

Частина нежитлового приміщення 1-го поверху адмінбудівлі Великобірківської  селищної ради, загальною площею 54.6 м2, що розташоване за адресою:  смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53.

Мета використання: під розміщення офісного приміщення.

Термін оренди: 2 роки 11 місяців.

Розмір орендної плати: згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна та незалежної оцінки об’єкту оренди для визначення орендної плати.

Об’єкти оренди можуть бути передані в оренду для здійснення іншого виду діяльності згідно умов, що будуть визначені у договорі оренди.

Заяви щодо оренди об’єктів комунальної власності, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються в приміщенні Великобірківської селищної ради з 8-30 до 17-45 год. (перерва з 12-00 до 13-00) за адресою: смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53.

Заяви із зазначенням найменування, місцезнаходження та платіжних реквізитів (МФО, код, розрахунковий рахунок) про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів подаються на ім’я селищного голови.

Для заявників, які є юридичними особами:

      –  копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ;

     –  копії установчих документів;

   – довідка Державної податкової служби про внесення до реєстру неприбуткових установ та організацій.

Для заявників, які є фізичними особами-підприємцями:

– копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ;

– копія паспорту та ідентифікаційного коду;

Всі копії документів засвідчуються мокрою печаткою (для фізичних осіб за умови її наявності) та підписом керівника із зазначенням дати.

Строк прийняття заяв: протягом 30 робочих днів після розміщення оголошення.

Кінцевий строк прийняття заяв:

до 15-00 год., 06 вересня 2018 року (включно).

Розкриття конкурсних пропозицій:

16-00 год., 06 вересня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53, Великобірківська селищна рада, тел./факс: (0352) 49-23-60.

___________________________________________________________________________________

     

Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт. Великі Бірки

 

Додано 18.06.2018 року.

Назва об’єкта оренди, його місце знаходження:

Частина нежитлового приміщення 2-го поверху Великобірківського селищного будинку культури, загальною площею 14.1 м2, що розташована за адресою: смт. Великі Бірки, вул. Шевченка, 2а.

Мета використання: під розміщення офісного приміщення.

Термін оренди: 2 роки 11 місяців.

Розмір орендної плати: згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна та незалежної оцінки об’єкту оренди для визначення орендної плати.

Об’єкти оренди можуть бути передані в оренду для здійснення іншого виду діяльності згідно умов, що будуть визначені у договорі оренди.

Заяви щодо оренди об’єктів комунальної власності, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються в приміщенні Великобірківської селищної ради з 8-30 до 17-45 год. (перерва з 12-00 до 13-00) за адресою: смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53.

Заяви із зазначенням найменування, місцезнаходження та платіжних реквізитів (МФО, код, розрахунковий рахунок) про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів подаються на ім’я селищного голови.

Для заявників, які є юридичними особами:

– копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ;

– копії установчих документів;

– довідка Державної податкової служби про внесення до реєстру неприбуткових установ та організацій.

Для заявників, які є фізичними особами-підприємцями:

– копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ;

– копія паспорту та ідентифікаційного коду;

Всі копії документів засвідчуються мокрою печаткою (для фізичних осіб за умови її наявності) та підписом керівника із зазначенням дати.

Строк прийняття заяв: протягом 30 робочих днів після розміщення оголошення.

Кінцевий строк прийняття заяв:

до 15-00 год., 31 липня 2018 року (включно).

Розкриття конкурсних пропозицій:

16-00 год., 31 липня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53, Великобірківська селищна рада, тел./факс: (0352) 49-23-60.

_______________________________________________________________________________________________________________________

Великобіківська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб'єкта господарської діяльності, стосовно надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у смт Великі Бірки, на конкурентних засадах. Пропозиції на конкурс приймаються включно до 24 липня 2018 р. За додатковою інформацією звертатись за телефонами (0352) 49 23 60, 49 22 62, e-mail: rada_vb@ukr.net.

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *