Проекти рішень II пленарного засідання 22 позачергової сесії Великобірківської селищної ради

1. Про розгляд заяви  гр. Мархевки О.М. про надання матеріальної допомоги.

2. Про розгляд заяви   гр. Гевко М.О. щодо надання пільг по сплаті податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Шумелди М.В.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у спільну сумісну власність гр. Дячуку Д.А. та гр. Дячуку А.А.

5. Про розірвання договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади селища Великі Бірки із Відділом культури Тернопільської райдержадміністрації.

6. Про затвердження договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт.Великі Бірки, площею 25.0м2 із Відділом культури Тернопільської райдержадміністрації.