Проекти рішень 24 сесії Великобірківської селищної ради

1. Про затвердження договір укладених селищним головою від імені Великобірківської селищної ради.

2. Про розгляд заяви   гр. Дубини В.С. щодо надання пільги по сплаті податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності гр. Бучок Г.Г. цільове призначення якої змінюється площею 0,36 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в межах населенного пункту за адресою: смт. Великі Бірки Тернопільського району Тернопільської області.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Козій Т.В.

5. Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Великобірківської селищної ради.