Проекти рішень 34 сесії Великобірківської селищної ради

1. Про  затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2019 року.

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості  та передачу її у власність Недошитка А.Є.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передачу її у власність Герасимюк Н.В.

4. Про затвердження Звіту  про оцінку нерухомого майна, комунальної власності територіальної громади смт Великі Бірки нежитлового приміщення адмінбудинку Великобірківської селищної ради площею 17,7 м2

5. Про продовження договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт Великі Бірки від 29.04.2014 р., площею 17.7 м2 із суб’єктом господарювання ПП-ФО Фостик Т.В.

6. Про затвердження Звіту  про оцінку нерухомого майна, комунальної власності територіальної громади смт Великі Бірки, частини нежитлового приміщення вестибюлю 1-го поверху адмінбудинку Великобірківської селищної ради площею 2,0 м2.

7. Про продовження договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт Великі Бірки від 29.04.2014 р., площею 2.0 м2 із ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».

8. Про затвердження Звіту  про оцінку нерухомого майна, комунальної власності територіальної громади смт Великі Бірки, нежитлового приміщення Великобірківської НВК ЗОШ I-III ст.-гімназії ім. С.Балея, площею 446,6 м2.

9. Про  виділення коштів  комунальному підприємства Великобірківської селищної ради «Добробут».

10. Про затвердження розпоряджень селищного голови щодо виділення коштів, прийнятих у міжсесійний період.

11. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Парафії святих верховних апостолів Петра і Павла,Тернопільського району, Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української греко-католицької церкви смт Великі Бірки.

12. Про дозвіл гр.   Мацелюх Н.Б.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості).

13. Про  встановлення місцевих податків та  зборів на території Великобірківської селищної ради на 2020 рік.

14. Про затвердження детального плану території гр. Мішанець Р.М.

15. Про затвердження Звіту  про оцінку нерухомого майна, комунальної власності територіальної громади смт Великі Бірки, нежитлового приміщення ткацького цеху, площею 50,1 м2.