Проекти рішень 28 сесії Великобірківської селищної ради

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2018 року.

2. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт. Великі Бірки,  площею 54.7 міз ТОУ АТ «Ощадбанк».

3. Про продовження терміну дії договору оренди №1 нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт. Великі Бірки -Комплексу Гідротехнічних споруд №1 із ФО-П Смаранчук А.А.

4. Про затвердження Звіту про оцінку майна комунальної власності територіальної громади смт.Великі Бірки - Комплексу Гідротехнічних споруд №1.

5. Про затвердження Звіту про оцінку майна комунальної власності територіальної громади смт.Великі Бірки - частини нежитлового приміщення Великобірківського селищного будинку культури площею 14.1 м2.

6. Про затвердження договору оренди нерухомого майна  комунальної власності територіальної громади смт.Великі Бірки, площею 14,1 м2 із ТОВ «Макробуд».

7. Про розірвання договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт.Великі Бірки із ТОУ АТ «Ощадбанк».

8. Про затвердження Положення про порядок найменування та перейменування назв вулиць, провулків,  площ, скверів та парків у смт. Великі Бірки.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Околіт О.П.

10. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення   ФО-П Миколаїшину І.Б.