З Днем народження

ВЕЛИКОБІРКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО   БУХГАЛТЕРА СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

КОНОТОПСЬКУ ОКСАНУ ВОЛОДИМИРІВНУ !

Шановна Оксана Володимирівна!

Вітаючи Вас з цим особистим святом, зичимо здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами! Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

Вітання від імені селищного голови, колективу селищної ради, депутатського корпусу та членів виконавчого комітету селищної ради