ВІТАННЯ

Великобірківська селищна рада  вітає з Днем народження  інспектора по веденні бухгалтерського обліку селищної ради – Пласконіс Любов Ігорівну!

Шановна Любове Ігорівно!

Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Хай кожен Ваш день розпочинається з усмішки, а завершується відчуттям задоволення від досягнутого, думки Ваші і вчинки проміняться добром і щедрістю, а серце буде зігріте вдячністю людям. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Вітання від імені селищного голови, колективу селищної ради, депутатського корпусу та членів виконавчого комітету селищної ради