Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Великобірківської селищної ради

12.05.2021 року о 12.00 год., у сесійному залі Великобірківської селищної ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Великобірківської селищної ради, на якому розглянуто три питання порядку денного, а саме: 1. Про можливість громадян виконувати обов'язки опікуна над дитиною. 2. Про надання дозволу неповнолітньому на поділ земельної ділянки. 3. Про надання дозволу неповнолітньому на продаж земельної ділянки для суспільних потреб. За результатами засідання рішення комісії із вище зазначених питань прийнято позитивно та одноголосно.

16:12 12.05.2021

Рада ухвалила ключовий закон земельної реформи

Верховна Рада на засіданні 28 квітня у другому читанні та в цілому ухвалила закон №2194 щодо проведення земельної децентралізації – він є ключовим для проведення земельної реформи.

11:52 03.05.2021

Земельна реформа: що зміниться з 1 липня 2021 року

В березні минулого року Верховна Рада України прийняла довгоочікуваний Закон, який має на меті запустити обіг землі сільськогосподарського призначення в Україні. Закон набирає чинності з 01 липня 2021 року (далі – "Закон").

11:47 03.05.2021

Крок за кроком, день за днем

Продовжуються роботи по благоустрою Великобірківської лікарні. КНП ВСР "Тернопільська центральна районна лікарня" приносить слова вдячності всім, хто приймає участь та допомагає у даних роботах. Зокрема, голові Великобірківської селищної територіальної громади п. Любомиру Ковчу, котрий долучився до праці, підприємцям - п. Василю Головчинському, п. Світлані Гаврилюк та п. Оксані Стинькевич за наданий посадковий матеріал та квіти, а також медпрацівникам.

12:37 28.04.2021

Перспективи розвитку та функціонування Мишковицького геріатричного відділення

12.04.2021 р. відбулася робоча зустріч в.о. головного лікаря КНП ВСР «Тернопільської центральної районної лікарні» В.Р. Лісовського, голови Великоберезовицької ОТГ А.В. Галайка, заступника голови райдержадміністрації М.С. Михальчишина, щодо подальшої співпраці між ОТГ та КНП ВСР «ТЦРЛ». Розглядалися перспективи розвитку та функціонування Мишковицького геріатричного відділення.

13:06 13.04.2021